„Wypadanie włosów? Nadmiar sebum na skórze głowy?
To już historia. Jest już rozwiązanie na każdy problem”

Założyciel Eric Chen

Formuła

Aromase

Formuła AROMASE to innowacyjne połaczenie naturalnych składników i zintegrowanych esencji ziołowych, przygotowana w najnowoczesniejszej technologii. Powstała ona przy współpracy z dermatologami i trychologami dla zapewnienia kompleksowej i skutecznej kuracji skóry głowy z problemami. AROMASE wytycza nowy kierunek jak prawidłowo obchodzic sie ze skóra głowy i dbac o jej równowage.

O Aromase
Zielony

Diament

To określenie nadane przez Klientów, którzy zaczęli stosować Szampon Płyn oczyszczający skórę głowy (5 α Juniper Scalp Purifying Liquid Shampoo), a ich skóra głowy wreszcie odnalazła równowagę. Obecnie wielu ludzi zmaga się z problemami skóry głowy takimi jak przetłuszczenie, swędzenie, wypadanie włosów czy zaburzenia złuszczania. Dlatego Płyn oczyszczający 5α Juniper zyskał miano ZIELONEGO DIAMENTU, produktu często poszukiwanego wśród naszych Klientów w kategorii pielęgnacji skóry głowy.

Historia

Brakującego narożnika

Jest takie powiedzenie, że rzeczy tworzone z pasją i w które wkładamy serce poruszają ludzi. Dlatego wszystkie produkty mają unikatowy projekt opakowań i butelek podkreślający wyjątkowość AROMASE.
Brakujący narożnik to przypomnienie, aby zwracać uwagę nie tylko na pielęgnację skóry twarzy, ale także pielęgnację skórę głowy - naszej drugiej „twarzy”.