Scroll Top
AROMASE zwycięzcą prestiżowego konkursu iF DESIGN AWARD
AROMASE-scalpshampoo-scaled

AROMASE zostało zwycięzcą tegorocznego prestiżowego konkursu iF DESIGN AWARD za wzornictwo. Produktem, który zdobył tę nagrodę był Szampon Płyn oczyszczający 5α Juniper Scalp za opakowanie w kategorii Zdrowie/Uroda. Każdego roku ta najstarsza na świecie, niezależna organizacja iF International Forum Design GmbHwon z siedzibą w Hanowerze, przyznaję nagrodę IF DESIGN AWARD.

Szampon Płyn Oczyszczający 5α Juniper Scalp zdobył uznanie ponad 98-osobowego składu jury, niezależnych ekspertów z całego świata. Unikalna butelka z brakującym rogiem, który zwraca uwagę na przeznaczenie produktu do pielęgnacji skóry głowy. Było 10,000 zgłoszeń z 52 krajów i to właśnie to opakowanie zdobyło nagrodę.

Na stronie https://ifworlddesignguide.com/search?q=aromase&search=aromase#/pages/page/entry/308893-aromase-5a-juniper-scalp-purifying-liquid-shampoo

Czytamy:
„AROMASE zadebiutowało na rynku międzynarodowym z przyjazną dla środowiska koncepcją produktu i wzornictwa. Marka jest znana ze zrozumienia i przewidywania potrzeb ludzi. Ten wyjątkowy projekt butelki jest pozbawiony rogu, tworząc kształt, który zwraca uwagę na produkt opracowany z myślą o pielęgnacji skóry głowy. W 2020 roku AROMASE już otrzymała, jak pierwsza marka w branży pielęgnacji włosów, certyfikat Cradle2Cradle Bronze przyznawany markom za prowadzenie biznesu w obiegu zamkniętym, bezpiecznym dla środowiska. AROMASE zdobyła również status „B Corp” za swoje wyniki społeczne i środowiskowe, co pozycjonuje ją na rynku światowym jako siłę do pozytywnych zmian.”

Nagroda iF DESIGN AWARD
Od 67 lat, nagroda iF DESIGN AWARD docenia jakość i wyjątkowy projekt. Etykieta iF jest rozpoznawana na całym świecie jako symbol wyróżniającego się projektu produktu, a nagroda iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród przyznawanych w kategorii projektów na świecie. Zgłoszenia są nagradzane w następujących kategoriach: Produkt, Opakownie, Projekt komunikacja i usługa, architektura czy koncepcja profesjonalna, a także user Experience (UX) i user Interface (UI).